Kontakt oss

 

 

Hovedkontor Oslo

Exide Technologies AS
Brobekkveien 101,
Postboks 418
Økern, 0513 Oslo
Tlf: 22 07 47 00
Fax: 22 07 47 0

Ordre-startbatterier

Ønsker du å bestille batterier eller har spørsmål vedrørende dette?

 

Ring vår ordretelefon for hele landet:

0VOLT (08658)

 

Åpningstider fra 08:00 – 16:00 mandag- fredag

Eller send bestilling til: startnorge@eu.exide.com

Country Manager

Jon Emil Furuseth

Tlf: 22 07 47 00 jef@eu.exide.com

Key Account Manager Marine/Fritid & MC

Dag Bibow

Mobil: 920 87 970
dag.bibow@eu.exide.com

Logistikk/driftssjef

Erik Sande

Tlf: 22 07 47 15 Mobil: 900 15 295
erik.sande@eu.exide.com

Markedscontroller

Isabell Bjerke

Tlf: 22 07 47 81 isabell.bjerke@eu.exide.com

Markedskoordinator

Lillian Orsbye Støa

Tlf: 22 07 47 94 Mobil: 917 63 171
lillian.orsbyestoa@eu.exide.com

Administrasjon/Innkjøp

Inger Akselborg Holte

Tlf: 22 07 47 03 inger.holte@eu.exide.com



Salg Region Øst, Avd Oslo:

Brobekkveien 101, Økern, 0513 Oslo. Tlf: 08658

Tlf: 22 07 47 00 Fax: 22 07 47 01
Oslo / Akershus / Østfold / Vestfold / Buskerud / Telemark / Hedmark / Oppland

Distriktssjef

Jarle Aase

Mobil: 907 52 840
jarle.aase@eu.exide.com

Distriktssjef

Tore Gasmann

Mobil: 913 91 815
tore.gasmann@eu.exide.com

Distriktssjef

Espen Benkø

Mobil: 917 63 516
espen.benko@eu.exide.com



Salg Region Vest avd. Stavanger:

Maskinveien 2, 4033 Stavanger. Tlf: 08658

Fax: 51 81 58 81
Møre & Romsdal / Sogn & Fjordane / Hordaland / Rogaland / Aust-Agder / Vest-Agde

Distriktssjef

Ståle Bertelsen

Mobil: 908 37 391
stale.bertelsen@eu.exide.com



Salg Region Vest avd. Bergen

Leirvikåsen 33, 5179 GODVIK Tlf: 08658

Fax: 55 26 30 21

Distriktssjef

Stein Helge Hjartholm

Mobil: 909 91 849
steinhelge.hjartholm@eu.exide.com



Salg Region Nord/Trondheim:

Sluppenveien 13, 7037 Trondheim. Tlf: 08658

Fax: 73 95 70 71
Nord-Trøndelag / Sør-Trøndelag

Distrikstssjef

Ivar Gjevik

Mobil: 911 70 270
ivar.gjevik@eu.exide.com



Salg Region Nord/Bodø

Notveien 9a, 8013 Bodø. Tlf: 08658

Fax: 75 56 62 61
Finnmark / Troms / Nordland

Distriktssjef

Ragnar Bakke

Mobil: 992 35 948
ragnar.bakke@eu.exide.com