Kontakt oss

 

 

Hovedkontor

Exide Technologies AS

Dyrskuevegen 3

2040 Kløfta

Tlf: 22 07 47 00

Org.nr: 939 099 093

Ordre-startbatterier

Ønsker du å bestille batterier eller har spørsmål vedrørende dette?

Ring vår ordretelefon for hele landet:

Tlf: 22 07 47 75

Åpningstider fra 08:00 – 16:00 mandag- fredag

Eller send bestilling til: startnorge@exidegroup.com

Country Manager

Ståle Bertelsen

Tlf: 22 07 47 00
stale.bertelsen@exidegroup.com

Key Account Manager Marine/Fritid & MC

Dag Bibow

Mobil: 920 87 970
dag.bibow@exidegroup.com

Logistikksjef

Svein Erik Schulze

Tlf: 22 07 47 25
sveinerik.schulze@exidegroup.com

Markedscontroller

Isabell Bjerke

Tlf: 22 07 47 81
isabell.bjerke@exidegroup.com

Markedskoordinator

Anita Søvik Svensen

Tlf: 22 07 47 94
anita.svensen@exidegroup.com

Administrasjon/Innkjøp

Inger Akselborg Holte

Tlf: 22 07 47 03
inger.holte@exidegroup.com




Salg Sør- og Østlandet

Dyrskuevegen 3, 2040 Kløfta

Tlf: 22 07 47 00

Distriktssjef Oslo / Viken

Jarle Aase

Mobil: 907 52 840
jarle.aase@exidegroup.com

Distriktssjef Agder, Vestfold og Telemark

Tore Gasmann

Mobil: 913 91 815
tore.gasmann@exidegroup.com

Distriktssjef Innlandet

Espen Benkø

Mobil: 917 63 516
espen.benko@exidegroup.com




Salg avd. Stavanger:

Maskinveien 2, 4033 Stavanger. Tlf: 400 85 005


Distriktssjef Rogaland

Ståle Bertelsen

Tlf: 51 81 58 80
stale.bertelsen@exidegroup.com




Salg avd. Bergen

Leirvikåsen 33, 5179 Godvik Tlf: 400 85 005


Distriktssjef Vestland

Stein Helge Hjartholm

Mobil: 909 91 849
steinhelge.hjartholm@exidegroup.com




Salg avd Trondheim

Sluppenveien 13, 7037 Trondheim. Tlf: 400 85 005


Distrikstssjef Trøndelag, Møre og Romsdal

Ivar Gjevik

Mobil: 911 70 270
ivar.gjevik@exidegroup.com




Salg avd Bodø

Notveien 9B, 8013 Bodø. Tlf: 400 85 005


Distriktssjef Nordland, Troms og Finnmark

Ragnar Bakke

Mobil: 992 35 948
ragnar.bakke@exidegroup.com