Kontakt oss

 

 

Hovedkontor Oslo

Exide Technologies AS
Brobekkveien 101,
Postboks 418
Økern, 0513 Oslo
Tlf: 400 85 005 
Org.nr: 939 099 093

Ordre-startbatterier

Ønsker du å bestille batterier eller har spørsmål vedrørende dette?

 

Ring vår ordretelefon for hele landet:

Tlf: 400 85 005

 

Åpningstider fra 08:00 – 16:00 mandag- fredag

Eller send bestilling til: startnorge@exide.com

Country Manager

Jon Emil Furuseth

Tlf: 22 07 47 00
jef@exide.com

Key Account Manager Marine/Fritid & MC

Dag Bibow

Mobil: 920 87 970
dag.bibow@exide.com

Logistikk/driftssjef

Erik Sande

Tlf: 22 07 47 15 Mobil: 900 15 295
erik.sande@exide.com

Markedscontroller

Isabell Bjerke

Tlf: 22 07 47 81
isabell.bjerke@exide.com

Markedskoordinator

Anita Søvik Svensen

Tlf: 22 07 47 94
anita.svensen@exide.com

Administrasjon/Innkjøp

Inger Akselborg Holte

Tlf: 22 07 47 03
inger.holte@exide.com




Salg Region Øst, Avd Oslo:

Brobekkveien 101, Økern, 0513 Oslo.

Tlf: 400 85 005
Oslo / Akershus / Østfold / Vestfold / Buskerud / Telemark / Hedmark / Oppland

Distriktssjef

Jarle Aase

Mobil: 907 52 840
jarle.aase@exide.com

Distriktssjef

Tore Gasmann

Mobil: 913 91 815
tore.gasmann@exide.com

Distriktssjef

Espen Benkø

Mobil: 917 63 516
espen.benko@exide.com




Salg Region Vest avd. Stavanger:

Distriktssjef

Ståle Bertelsen

Mobil: 908 37 391
stale.bertelsen@exide.com




Salg Region Vest avd. Bergen

Leirvikåsen 33, 5179 GODVIK Tlf: 400 85 005


Distriktssjef

Stein Helge Hjartholm

Mobil: 909 91 849
steinhelge.hjartholm@exide.com




Salg Region Nord/Trondheim:

Sluppenveien 13, 7037 Trondheim. Tlf: 400 85 005


Nord-Trøndelag / Sør-Trøndelag

Distrikstssjef

Ivar Gjevik

Mobil: 911 70 270
ivar.gjevik@exide.com




Salg Region Nord/Bodø

Notveien 9a, 8013 Bodø. Tlf: 400 85 005


Finnmark / Troms / Nordland

Distriktssjef

Ragnar Bakke

Mobil: 992 35 948
ragnar.bakke@exide.com